
Paasevenement Landgoed Coudewater groot succes
23 april '25
Het was een feestelijke middag op woensdag 16 april op Landgoed Coudewater in Rosmalen. Toen vond er namelijk een paasevenement plaats waarbij kopers het landgoed verkenden, toekomstige buren ontmoetten en alvast de sfeer van hun nieuwe woonplek proefden.

Paasactiviteiten voor jong en oud
Tijdens het paasevenement werden de kopers ontvangen in de Kapel op het landgoed. Ook waren er diverse paasactiviteiten voor kinderen, zoals paaseieren zoeken en beschilderen, en konden ze deelnemen aan verschillende spelletjes. Met diverse kraampjes was er ontzettend veel te zien en te beleven. En dat allemaal onder het genot van een hapje en drankje!

Kijkje op de bouwplaats
Alle kopers kregen de kans om een kijkje te nemen op de bouwplaats van de verschillende projecten: De Buitenplaats, De Lobben, Zandbergen, Brigitta en De Bijenkorf. Zo kregen ze alvast een goed beeld van de nieuwe plek waar ze straks gaan wonen en werd er alvast kennisgemaakt met de aanstaande buren.